betclic

Kontuzje w Górniku: Grendel i Widanow wrócą do treningów

Ostatnia aktualizacja: 09/01/16 07:23, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Erik Grendel i Paweł Widanow w przyszłym tygodniu powinni rozpocząć normalne treningi z resztą zespołu - czytamy na oficjalnej stronie Górnika Zabrze.

Słowak i Bułgar pojadą z drużyną na zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego, które rozpocznie się w najbliższy poniedziałek.

- Erik i Paweł mieli wczoraj indywidualny trening ze mną. To jest trening wprowadzający do normalnych zajęć. Tak będzie do końca tygodnia, a w poniedziałek pojadą z zespołem na zgrupowanie – przyznaje Bartłomiej Spałek, fizjoterapeuta zabrzańskiej drużyny cytowany przez gornikzabrze.pl.

Nieco później do kolegów dołączy Michał Janota, który ma za sobą operację stawu barkowego i uraz mięśnia dwugłowego. W piątek byłym pomocnikiem m.in. Korony Kielce i Pogoni Szczecin zajmował się wspomniany Bartłomiej Spałek. Od najbliższego poniedziałku Janota rozpocznie rehabilitację w gliwickim Fizjoficie, podobnie jak Rafał Kosznik. Ten ostatni jeszcze chodzi o kulach po operacji więzadła właściwego rzepki stawu kolanowego, co nie przeszkodzi mu w rozpoczęciu ćwiczeń rehabilitacyjnych. „Kosa” w niedzielę wróci z Gdańska na Śląsk i od poniedziałku przystąpi do ciężkiej pracy w Fizjoficie.

Na zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego trener Leszek Ojrzyński zabierze także zdolnych graczy młodego pokolenia Bartłomieja Gajdę i Bartosza Pikula. Obaj przechodzili w czwartek testy wydolnościowe i trenowali z drużyną.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 512 dni
Ilość komentarzy: 559
Oceny: +4039
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
09.01.2016 / 09:02:42
Dobrze że już wracają do zdrowia.

Tabela