betclic

Kort: Nikt nie ma pretensji do Zwolińskiego

Ostatnia aktualizacja: 12/09/16 11:25, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Pogoń Szczecin przegrała z Lechem w Poznaniu 1:3 w meczu 8. kolejki LOTTO Ekstraklasy. - Mieliśmy kilka sytuacji, ale jeśli się nie strzela na Lechu drugiej czy trzeciej bramki, tak, jak mogliśmy to zrobić, wówczas nie wywozi się z Poznania trzech punktów - powiedział Dawid Kort, pomocnik "Portowców", cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Spodziewaliśmy się, jak Lech może zagrać. Trener był na sparingu z Olimpią Grudziądz i przekazał nam informacje. Nie powinniśmy stracić tak łatwo tych dwóch bramek - podkreślił 21-latek.

- Dobrze, że już za tydzień gramy kolejny mecz, bo tak jak olimpijczycy się przygotowują cztery lata, tak w naszym zawodzie plusem jest to, że jak przegraliśmy, to za tydzień możemy zdobyć trzy punkty
- dodał.

Pogoń miała znakomitą okazję, aby przy wyniku 1:2 doprowadzić do remisu. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Łukasz Zwoliński, który na początku spotkania dał swojej drużynie prowadzenie.

- Wygrywamy i przegrywamy razem. Nikt do Łukasza nie ma pretensji. Myślę, że będzie gotowy na następny mecz - stwierdził Kort.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
cebulowyskrzat
Zarejestrowany od: 905 dni
Ilość komentarzy: 1627
Oceny: +12884
Kibicuje:
Pogoń Szczecin
12.09.2016 / 13:05:53
Nikt prócz tysięcy kibiców ;)

Tabela