betclic

Kościecha: Czas działa na naszą korzyść

Ostatnia aktualizacja: 16/09/16 20:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

- Półfinały to już historia, a finał to zupełnie inna bajka - przyznał Robert Kościecha w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.
 
Szkoleniowiec Get Well Toruń po wyeliminowaniu faworyzowanego Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra jest pełen optymizmu przed decydującym o tytule dwumeczem przeciwko Stali Gorzów w kończącym się sezonie PGE Ekstraligi 2016.

- Każde zwycięstwo będzie dla nas korzystne i przyjmiemy je z zadowoleniem. Nie rozważamy, iloma punktami musimy wygrać, żeby spokojnie jechać do Gorzowa - zwrócił uwagę Kościecha.

- My już cieszymy się z tego, że awansowaliśmy do finału. Zanosi się na cudowny żużel. Bilety na mecz w Toruniu rozeszły się w ciągu jednego dnia. Czego chcieć więcej? - podkreślił były zawodnik "Aniołów".

- Trafiliśmy z formą na play-off, a czas działa na naszą korzyść. Był moment, że niektórzy walczyli ze sprzętem. Na przykład Martin Vaculik. To już przeszłość. Co mecz się rozpędzaliśmy i jesteśmy w optymalnej dyspozycji - podsumował Kościecha.

Transmisja finałowego spotkania Get Well Toruń - Stal Gorzów w najbliższą niedzielę od godz. 18:30 w stacji "nSport + HD!"
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!