betclic

Kosecki: Cieszy mnie każda minuta spędzona na boisku

Ostatnia aktualizacja: 25/07/16 15:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Trybex/Shutterstock

- Cieszy mnie każda minuta na boisku, żałuję tylko tego remisu. Trzeba to zaakceptować i dalej ciężko trenować - przyznał po zakończonym pojedynku ze Śląskiem Wrocław Jakub Kosecki.

"Kosa" w kilku zdaniach ocenił spotkanie z dolnośląską ekipą. - To drugi remis, mam nadzieję, że kolejny mecz już wygramy. Mieliśmy swoje sytuacje, ale też sporo szczęścia pod własną bramką. Śląsk był dla nas równorzędnym rywalem. Musimy zacząć wykorzystywać sytuacje bramkowe i przyjąć uwagi trenera. Taktyka była taka, żeby sytuacja stwarzać głównie środkiem boiska. Na początku nie byłem brany pod uwagę, teraz mamy w zespole sporo kontuzji, więc muszę wykorzystać szansę - skomentował pomocnik cytowany przez portal Legia.Net.

- Muszę robić to, co mówi trener i pracować jeszcze ciężej. Psychicznie czuję się dobrze, a o formie piłkarskiej ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo zbyt wiele nie grałem. Miałem dodatkowe treningi i robiłem wszystko, aby przekonać trenera - dodał. 

- Publiczność była fantastyczna jak zawsze, a końcowe gwizdy to dla nas dodatkowa motywacja. To normalne, że kibice oczekują od mistrzów Polski zwycięstw. Musimy się wziąć do roboty. W środę damy z siebie sto procent - zapewnił Kosecki.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela