betclic

Kotorowski kończy karierę. W niedziele pożegnanie

Ostatnia aktualizacja: 13/05/16 11:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Roger Gorączniak, wikicommons

W niedzielę Krzysztof Kotorowski zawiesi piłkarskie buty na kołku. Kolejorz zagra ostatnie spotkanie w obecnym sezonie. Będzie to okazja do pożegnania zawodnika, który od ponad dwunastu lat reprezentował barwy Lecha Poznań - czytamy na oficjalnej stronie zespołu z Wielkopolski.

Niewykluczone, że 39-letni golkiper zagra w spotkaniu z Ruchem Chorzów.
- Być może w ten sposób podziękujemy mu za wszystkie lata spędzone w Lechu. Z tym klubem jest on związany przez kawał życia. To może być dla niego okazja do ostatniego występu i pożegnania z piłkarską karierą - mówi trener Jan Urban cytowany przez lechpoznan.pl.

Kwadrans przed rozpoczęciem niedzielnego spotkania z Ruchem zaplanowana została krótka ceremonia pożegnania golkipera. Dla niego także będzie to okazja, żeby podziękować kibicom za doping w trakcie swojej kariery. Wspólnie świętowali dwukrotne zdobycie zarówno mistrzostwa Pucharu Polski, a także Superpucharu.

- Przez te kilkanaście lat mogłem liczyć na ich wsparcie, nawet w tych najtrudniejszych momentach. Razem świętowaliśmy sukcesy, byliśmy też w trudnych momentach. Poznań to moje miasto, a gra dla tego klubu była dla mnie czymś wspaniałym. Chcę w niedzielę za to wszystko podziękować najlepszym kibicom w Polsce
- podkreśla Kotorowski.

W barwach Lecha zagrał 221 spotkań i jest bramkarzem z największą liczbą występów w historii poznańskiego klubu.

Początek spotkania z Ruchem w niedzielę o godz. 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela