betclic

Kotorowski: Mam ofertę, ale jestem wierny Lechowi

Ostatnia aktualizacja: 14/05/16 17:15, Komentarzy: 2

0
2
Fot. YouTube

- Zakończenie mojej kariery odbyło się dość łagodnie. Grałem, później przestałem, a z czasem stałem się trzecim bramkarzem. Jestem cały czas w drużynie. Będzie to zapewne duża zmiana, ale jestem przekonany, że klub mi pomoże – powiedział tuż przed spotkaniem z Ruchem Chorzów bramkarz Lecha Poznań, Krzysztof Kotorowski.

Jak do tej pory 39-latek w pierwszej drużynie Kolejorza rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach 233 spotkania. W zespole prowadzonym obecnie przez Jana Urbana występuje nieprzerwanie od 2004 roku.

– Ostatnio otrzymałem propozycję z Ekstraklasy, ale będę się trzymać tego co powiedziałem. Jestem wierny jednemu klubowi i tutaj zakończę swoją karierę. Oczywiście najpierw wezmę krótki urlop, muszę odpocząć z rodziną i później prawdopodobnie będę pracować w dziale Akademii Lecha Poznań – stwierdził doświadczony golkiper, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Zakończenie mojej kariery odbyło się dość łagodnie. Grałem, później przestałem, a z czasem stałem się trzecim bramkarzem. Jestem cały czas w drużynie. Będzie to zapewne duża zmiana, ale jestem przekonany, że klub pomoże mi w przystosowaniu się do tej nowej roli – zaznaczył.

Pamiętam mój pierwszy trening oraz mecz wyjazdowy. Znacie przecież moją historię, bardzo starałem się, aby dostać się do Lecha Poznań. Pamiętam także wspaniałe boje z Juventusem, pamiętne rzuty karne na Bułgarskiej oraz wyjście z grupy i możliwość gry w 1/16 Ligi Europejskiej – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
martwy_plod
Zarejestrowany od: 393 dni
Ilość komentarzy: 154
Oceny: +920
Kibicuje:
Liverpool FC Leeds United AFC West Ham United AS Monaco Feyenoord Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Odra Opole MKS Kluczbork
16.05.2016 / 10:42:12
Byl i bedzie wazna czescia Lecha.
Kluczowy zawodnik
sebastian840918
Zarejestrowany od: 581 dni
Ilość komentarzy: 2407
Oceny: +27527
Kibicuje:
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
14.05.2016 / 19:08:17
Kotorowski był ważną częścią Lecha, który swego czasu trochę namieszał w Europie.

Tabela