betclic

Kotorowski: Moim marzeniem była gra w Lechu

Ostatnia aktualizacja: 07/06/16 20:22, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

- Jestem chłopakiem z Poznania i jak tu nie kibicować i nie grać w takim klubie jak Kolejorz? To było moje marzenie - mówi Krzysztof Kotorowski o swojej grze w Lechu. 39-latek opowiada przed kamerą LechTV o latach, które spędził w drużynie ze stolicy Wielkopolski.

Kotorowski występował w poznańskim Lechu od 2004 roku. 39-latek z Kolejorzem zdobył dwa tytuły mistrzowskie i dwukrotnie triumfował w rozgrywkach Pucharu Polski. - Mój tata był piłkarzem i grał na pozycji golkipera. Pamiętam doskonale jak siedziałem za jedną z jego bramek i obserwowałem jak bronił strzały kolegów. Ten obraz mam do dziś i przez cały czas siedziało to we mnie - wspomina "Kotor" cytowany przez lechpoznan.pl.

Poznański golkiper wielokrotnie podkreślał, że już od najmłodszych lat chciał grać na bramce. - Bramkarz jest indywidualistą, ponieważ wychodzi na boisko w innej roli. On chce jakby popsuć ten piłkarski spektakl, bo musi zrobić wszystko, żeby bramki nie padały. Golkiper jest inaczej ubrany, może grać nogami i rękoma. To wszystko jest inne, dlatego od samego początku chciałem to robić - dodaje doświadczony zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Bombadil97
Zarejestrowany od: 352 dni
Ilość komentarzy: 1422
Oceny: +6777
Kibicuje:
Arsenal Londyn Manchester United Liverpool FC Newcastle United Fulham Ajax Amsterdam Polska Real Madryt
07.06.2016 / 23:56:49
Poszedł w ślady ojca, ma za sobą świetną karierę i może być z siebie dumny, że przez tyle lat bronił barw jednego klubu. Szacunek.
Kluczowy zawodnik
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 363 dni
Ilość komentarzy: 2795
Oceny: +16199
Kibicuje:
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
07.06.2016 / 20:46:13
Takich piłkarzy się ceni!

Tabela