betclic

Kotorowski: Wyciągnąłem z kariery tyle ile mogłem

Ostatnia aktualizacja: 19/05/16 19:28, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Piotrek Przyborowski, wikicommons

– Brakuje mi występu w reprezentacji, ale grali w niej wysokiej klasy bramkarze, którzy grali w wyśmienitych klubach. Mimo tego czuje się spełniony, bo zagrałem w Lechu. Marzyłem o tym – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie były już piłkarz Lecha Poznań, Krzysztof Kotorowski.

39-latek w niedzielę zakończył piłkarską karierę. W pierwszej drużynie Kolejorza rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach 233 spotkania. W zespole prowadzonym obecnie przez Jana Urbana występował nieprzerwanie od 2004 roku.

Czy czuję się spełnionym piłkarzem? Brakuje mi występu w reprezentacji, ale grali w niej wysokiej klasy bramkarze, którzy grali w wyśmienitych klubach. Byli lepsi ode mnie. Mimo tego czuje się spełniony, bo zagrałem w Lechu. Marzyłem o tym. Wyciągnąłem z kariery tyle ile mogłem – powiedział Krzysztof Kotorowski, cytowany przez "lechpoznan.pl".

Zaczynałem w innym klubie. Rodzice cały czas mi powtarzali, że jak będę dobry to w końcu zagram w Lechu. Okrężną drogą, ale zapukałem do szatni Kolejorza. Wycisnąłem z tego ile się da. Szkoda, że nie trafiłem tutaj wcześniej, ale nie żałuję – kontynuował.

– Myślę, że będzie mi brakować atmosfery piłkarskiej szatni. Tego chyba najbardziej. Szatni, bo w klubie jeszcze nie raz się pojawię. Szatnia to miejsce dla zawodników i sztabu i tam wstępu mieć nie będę
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela