betclic

Kovacević: Lechia nie musi wiele zmieniać

Ostatnia aktualizacja: 10/03/16 10:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Chciałbym ponownie zagrać od pierwszej minuty. Liczę przy tym, że wreszcie odblokujemy się jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe. Myślę, że nie trzeba zbyt wiele zmieniać w naszej grze po dobrym meczu przeciwko Jagiellonii – zaznaczył piłkarz Lechii Gdańsk, Aleksandar Kovacević.

Jestem bardzo zadowolony z faktu, że w ostatnim meczu zagrałem od pierwszej do ostatniej minuty. To było moje pierwsze całe spotkanie od meczu z Górnikiem Łęczna w grudniu, kiedy doznałem kontuzji kolana. Dobrze przepracowałem okres przygotowawczy, więc po urazie nie ma już śladu i cieszę się, że mogę w pełni pomagać zespołowi – stwierdził 24-latek, cytowany przez "lechia.pl".

– System z pięcioma graczami w pomocy bardzo mi odpowiada. Mogę powiedzieć, że to dla mnie wręcz wymarzone ustawienie. Gram w nim na swojej nominalnej pozycji i mogę pokazać, na co mnie stać na boisku
– kontynuował pomocnik Biało-Zielonych.

– Chciałbym ponownie zagrać od pierwszej minuty. Liczę przy tym, że wreszcie odblokujemy się jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe. Myślę, że nie trzeba zbyt wiele zmieniać w naszej grze po dobrym meczu przeciwko Jagiellonii. W Zabrzu musimy pokazać te same atuty i mieć też trochę więcej szczęścia, którego zabrakło nam w Kielcach czy Lubinie – zaznaczył.

– Jeśli utrzymamy dyspozycję z niedzieli i dojdzie do tego wspomniane szczęście, to nasze zwycięstwo z Górnikiem powinno stać się faktem – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela