betclic

Kowalczyk: Chcę się jak najszybciej zgrać z chłopakami

Ostatnia aktualizacja: 12/08/16 20:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Roger Gorączniak, wikicommons

– Szkoda, że nie udało nam się tego rozstrzygnąć w normalnym wymiarze czasowym. W niektórych momentach zabrakło nam trochę dokładności – powiedział tuż po starciu ze Stomilem Olsztyn w Pucharze Polski zawodnik Ruchu Chorzów, Marcin Kowalczyk.

Podopieczni Waldemara Fornalika pokonali na wyjeździe pierwszoligowca po rzutach karnych (7:6). W następnej rundzie Niebiescy zmierzą się z Lechem Poznań, który w 1/16 finału okazał się lepszy od Podbeskidzia Bielsko-Biała.

– Niedawno dołączyłem do drużyny, więc tym bardziej cieszę się, że mogłem już wystąpić. Chcę się jak najszybciej zgrać z chłopakami, aby jak najlepiej wkomponować się w drużynę. Wiadomo, że najłatwiej i najszybciej można to zrobić przez mecze – stwierdził Marcin Kowalczyk, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

– Dobrze, że udało się załatwić wszystkie formalności związane z moim zgłoszenie do rozgrywek i już mogłem pomóc drużynie w walce o awans – zaznaczył doświadczony obrońca.

– Zostawiliśmy sporo zdrowia na boisku. Szkoda, że nie udało nam się tego rozstrzygnąć w normalnym wymiarze czasowym, bo cała drużyna dosyć mocno pracowała na zdobycie bramki. W niektórych momentach zabrakło nam trochę dokładności pod bramką rywala – powiedział.

– Najważniejsze, że osiągnęliśmy swój cel. Teraz już nieważne czy w regulaminowym czasie gry czy po karnych – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela