betclic

Kowalczyk: Długo czekałem na ten debiut

Ostatnia aktualizacja: 13/09/16 09:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Śląsk-Ruch)

Dla Marcina Kowalczyka mecz ze Śląskiem był pierwszym spotkaniem w Ekstraklasie w barwach Ruchu. - Długo na niego czekałem - przyznał defensor w rozmowie z oficjalną stroną Niebieskich.

Cieszę się, że w moim ligowym debiucie udało nam się wygrać mecz. Długo na niego czekałem, ale uważam, że wyszło mi to na dobre, bo teraz jestem w lepszej formie fizycznej i mogę w większym stopniu pomóc drużynie. Myślę, że to zasłużone zwycięstwo, bo zagraliśmy bardzo mądrze jako cały zespół. Wywalczyliśmy trzy punty na trudnym terenie, bo Śląsk jest drużyną, która dobrze gra na własnym stadionie – stwierdził po końcowym gwizdku arbitra „Kowal”.

Jak defensor chorzowian ocenił grę obronną zespołu? – Wyglądała całkiem nieźle, ale mimo wszystko pojawiło się kilka błędów, po których Śląsk doszedł do sytuacji strzeleckich. Może nie były to stuprocentowe okazje, ale następnym razem musimy być jeszcze bardziej skoncentrowani i nie pozwolić rywalowi dochodzić pod naszą bramkę. Fajnie, że nie straciliśmy bramki z gry, ale są jeszcze rzeczy do poprawy – dodał Kowalczyk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela