Kowalczyk: Poziom gry naszych zawodników był żenujący

asinfo
Polska cudem pokonała wczoraj Armenię 2:1 w swoim trzecim meczu eliminacji do mistrzostw świata w Rosji. Wojciech Kowalczyk stwierdził, że poziom gry naszej reprezentacji był fatalny i powinniśmy to spotkanie przegrać.

Najpierw na początku drugiej połowy wynik starcia otworzył jeden z piłkarzy Armenii, który interweniował we własnym polu karnym na tyle niefortunnie, że skierował piłkę do własnej bramki. Chwilę później wyrównał jednak Marcos Pizzelli. W ostatnich sekundach biało-czerwonych uratował Robert Lewandowski, trafiając na 2:1 w 95 minucie. Wojciech Kowalczyk uważa, że możemy mówić o sporym szczęściu.

- Armenia powinna wywieźć z Warszawy trzy punkty. I to nie tylko dlatego, że walczyli. W swojej ostatniej akcji mieli sytuację na 2:1, później my zdobyliśmy zwycięską bramkę. Mamy trzy punkty i dziękujemy, że to spotkanie tak się dla nas potoczyło, bo poziom gry naszych zawodników był żenujący - powiedział na antenie Polsatu Sport.

Biało-czerwoni mają w tej chwili siedem punktów na koncie i zajmują drugie miejsce w grupie E. Następnym rywalem reprezentacji Polski będzie Rumunia. Mecz w Bukareszcie odbędzie się 11 listopada.