betclic

Kownacki: Darko przyłożył, a potem już kontrolowaliśmy mecz

Ostatnia aktualizacja: 13/03/16 14:07, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

- Gol do przerwy ustawił ten mecz, jeszcze po przerwie szybko strzeliliśmy bramkę. Trochę niepokoju wprowadziła ta stracona, ale później Darko przyłożył i kontrolowaliśmy ten mecz - przyznał napastnik Lecha Poznań, Dawid Kownacki tuż po spotkaniu z Ruchem Chorzów (1:3).

Na listę strzelców po stronie podopiecznych Jana Urbana wpisywali się odpowiednio Maciej Gajos oraz 23-letni szwajcarski skrzydłowy Darko Jevtić, który dwa razy wpakował futbolówkę do siatki Matusa Putnockiego. Honorowe trafienie dla Niebieskich zanotował z kolei Mariusz Stępiński.

- Gol do przerwy ustawił ten mecz, jeszcze po przerwie szybko strzeliliśmy bramkę. Trochę niepokoju wprowadziła ta stracona, ale później Darko przyłożył i kontrolowaliśmy ten mecz - stwierdził niezwykle utalentowany snajper Kolejorza, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Fajnie, że wygraliśmy, bo było to bardzo ważne spotkanie. Nie miałem wielu sytuacji, przy tej, w której przepchnąłem Rafała Grodzickiego sędzia odgwizdał faul. Cieszę się jednak z asysty i tego, że wracamy do Poznania z trzema punktami - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
iks00
Zarejestrowany od: 1475 dni
Ilość komentarzy: 86
Oceny: +416
Kibicuje:
Lech Poznań Elana Toruń
13.03.2016 / 14:38:31
Kownacki to zamiast się wypowiadać to niech cięzko trenuje wykańczanie akcji, bo z Legią będzie miał jedną szansę i musi ją wykorzystać.

Tabela