betclic

Kownacki: Trener mnie oszczędza

Ostatnia aktualizacja: 14/03/16 19:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– To dla nas bardzo ważny mecz. Nie wybiegamy jeszcze w przyszłość do meczu z Legią, bo wpierw gramy z Zagłębiem. To najważniejszy mecz w tej chwili, bo każdy z nas chce zagrać w finale – przyznał zawodnik Lecha Poznań, Dawid Kownacki tuż przed pierwszym półfinałowym spotkaniem Pucharu Polski.

Mamy trudną sytuację kadrową, jestem jedynym napastnikiem i trener mnie oszczędza kiedy może. Wiadomo, że każdy chce grać jak najwięcej, ale trzeba pamiętać o tym, że za chwilę mamy kolejny mecz i jest mało czasu na regenerację – stwierdził snajper Kolejorza, cytowany przez "lechpoznan.pl".

To dla nas bardzo ważny mecz. Nie wybiegamy jeszcze w przyszłość do meczu z Legią, bo wpierw gramy z Zagłębiem. To najważniejszy mecz w tej chwili, bo każdy z nas chce zagrać w finale. Kibice tego oczekują, na takie mecze się czeka i trzeba zrobić pierwszy krok – dodał.

Pierwszy gwizdek arbitra nad stadionem w Poznaniu rozbrzmi już w najbliższy wtorek o godzinie 18:30. Warto także zaznaczyć, iż starcie rewanżowe pomiędzy obiema ekipami odbędzie się w pierwszy wtorek kwietnia (godz. 18:00).
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!