betclic

Kozak: Anglicy są lepsi niż Walijczycy

Ostatnia aktualizacja: 21/06/16 10:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Soloviov Vadym / Shutterstock.com

W poniedziałkowym meczu fazy grupowej mistrzostw Europy Słowacja bezbramkowo zremisowała z Anglią. - To spotkanie było podobne do tego, które graliśmy w eliminacjach przeciwko Hiszpanii. Przeciwnik był bardzo wymagający i postawił wysoko poprzeczkę - mówił na konferencji prasowej trener naszych południowych sąsiadów, Jan Kozak.

- Byliśmy cofnięci bardzo głęboko, ale staraliśmy się, by uzyskać ten jeden ważny dla nas punkt. W miarę upływu czasu moi podopieczni stawali się coraz bardziej zmęczeni, natomiast Anglicy cały czas pokazywali swoją jakość i wytrzymałość. Uważam, że jeśli chodzi o jakość właśnie, to Anglicy są lepsi niż Walijczycy - twierdzi Kozak.

W drugim spotkaniu tej grupy Walia pokonała Rosję 3:0 i z sześcioma punktami zajęła pierwsze miejsce. Na drugiej lokacie uplasowała się Anglia z pięcioma "oczkami". Mająca cztery punkty trzecia Słowacja musi czekać na rozstrzygnięcie rywalizacji w pozostałych grupach, aby dowiedzieć się, czy zagra w 1/8 finału. - Jestem bardzo zadowolony z naszej postawy, ale z niecierpliwością czekamy na informację o tym, czy awansujemy dalej. Bardzo chcielibyśmy, by tak się stało - podsumował Kozak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!