betclic

Krasić: Jestem gotowy na ciężką pracę

Ostatnia aktualizacja: 11/01/17 14:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Cieszę się, że znów jestem w Gdańsku. Mój powrót do klubu trochę się opóźnił, dlatego muszę szybko zabrać się do ciężkiej pracy. Jestem na to w pełni gotowy - mówi w rozmowie z oficjalną witryną Lechii Milos Krasić, który w środę wznowił treningi z zespołem.

Ze względu na prawosławne święta Bożego Narodzenia Krasić miał nieco dłuższy zimowy urlop i nie wziął udział w pierwszym treningu Biało-Zielonych 6 stycznia. Nie było go także na turnieju Amber Cup, który rozegrano w sobotę i który zakończył się zwycięstwem Lechii.

- Planowałem wrócić do Gdańska w poniedziałek, ale warunki atmosferyczne skomplikowały moją podróż i ostatecznie wylądowałem tutaj we wtorek wieczorem. Najważniejsze, że w końcu dotarłem i mogę rozpocząć treningi z drużyną. Miło było wejść do szatni na stadionie przy Traugutta i przywitać się z chłopakami
- zaznacza serbski pomocnik.

- Nie ma co tracić czasu. Wiem, że czeka nas teraz mnóstwo ciężkiej pracy na miejscu, a także na obozie w Turcji. Jestem na to gotowy, bo do pierwszego meczu z Jagiellonią został już przecież tylko miesiąc, a na boisko musimy wyjść perfekcyjnie przygotowani - zarówno pod względem fizycznym, ale także taktycznym i mentalnym. Spodziewam się więc zatem, że na obozie w Turcji, podobnie jak to było przed rokiem, odbędziemy sporo rozmów z naszymi trenerami, odnośnie tych dwóch aspektów - dodaje zawodnik, który stawia przed zespołem ambitne cele na rundę wiosenną.

- W poprzednim sezonie nie udało nam się awansować do europejskich pucharów, dlatego liczę, że tym razem osiągniemy nasz cel. Będziemy o to walczyć z całych naszych sił - kończy swoją wypowiedź podopieczny Piotra Nowaka.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!