betclic

Krasić: Mam bardzo dobry kontakt z nowym trenerem

Ostatnia aktualizacja: 21/01/16 20:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. De Visu/Shutterstock

Serbski piłkarz Lechii Gdańsk, Milos Krasić przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż bardzo dobrze rozumie się on z nowym szkoleniowcem pierwszego zespołu. Tydzień temu trenerem Biało-Zielonych został Piotr Nowak. 

Ostatnio 31-latek, który na polskich boiskach rozegrał w sumie dziewięć meczów (w tym osiem w Ekstraklasie) prezentuje bardzo wysoką formę. Na szczególne wyróżnienie zasługują jego występy z FC St. Pauli oraz FC Vaduz. 

Mam bardzo dobry kontakt z nowym szkoleniowcem, zresztą tak można powiedzieć o całym zespole. Podobają mi się treningi, cały czas poznajemy wpajaną nam filozofię jego gry. To jest w tej chwili najważniejsze, mamy jeszcze trochę czasu na wyeliminowanie błędów – powiedział były piłkarz Juventusu, cytowany przez "lechia.pl".

Pierwsze sparingi przegraliśmy, ale w grach kontrolnych wyniki nie są najważniejsze, choć wiadomo, że zawsze lepiej jest wygrywać. Dla nas najistotniejsze będą jednak dobre rezultaty w polskiej ekstraklasie – kontynuował.

Dla mnie to pewna nowość, bo ostatnio grałem na pozycji defensywnego pomocnika jak miałem 17 czy 18 lat. Ale czuję się dobrze w tej roli, choć wiadomo, że mam inklinacje ofensywne i ciągnie mnie do przodu. Moja forma rośnie, cieszę się z tego powodu, bo chcę w nadchodzącej rundzie jak najwięcej pomóc Lechii i grać dużo lepiej niż jesienią – zaznaczył doświadczony zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela