Krasić: Najważniejsze są trzy punkty w kieszeni

ASInfo
- Wygrana z Koroną nie przyszła nam łatwo, ale koniec końców to my mamy trzy punkty w kieszeni. I to jest najważniejsze - przyznał po wygranej z drużyną z Kielc pomocnik Lechii Gdańsk Milos Krasić.

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była naprawdę bardzo dobra. Może nie cała, ale jej duża część. Narzuciliśmy rywalowi nasz styl i zdobyliśmy dwa gole. Potem jednak pozwoliliśmy Koronie wrócić do gry

W drugiej połowie staraliśmy się wrócić do tego sposobu gry z pierwszej części meczu, ale przez długi czas czegoś nam brakowało w ofensywie. Do tego straciliśmy jeszcze gola na 2:2 i nasza sytuacja stała się jeszcze bardziej skomplikowana. Wierzyliśmy jednak do samego końca, że ten mecz zakończymy zwycięstwem i nasza wiara przyniosła efekt w postaci drugiej bramki Grześka Kuświka. Jak więc widać wygrana nie przyszła nam łatwo, ale liczy się przecież końcowy efekt. Zwycięstwo odniesione w takich okolicznościach smakuje jeszcze lepiej