Krasnodar wygrał, mimo gry w osłabieniu

FK Krasnodar pokonał na wyjeździe Mordowiję Sarańsk 1:0 w meczu 20. kolejki ligi rosyjskiej. Dla gospodarzy było to piąte spotkanie z rzędu bez wygranej.

Mecz lepiej rozpoczął się dla drużyny z Sarańska. Już w dwunastej minucie gry, czerwoną kartkę obejrzał obrońca gości, Ragnar Sigurdsson. Mimo gry w osłabieniu, Krasnodar zdołał strzelić gola. W 24. minucie spotkania trafienie zaliczył Fedor Smołow. Asystę przy jego bramce zanotował Paweł Mamajew.

Dzięki wygranej FK Krasnodar awansował na trzecie miejsce w tabeli. Ma sześć punktów straty do FK Rostów i CSKA Moskwa. Mordowija jest na ostatniej pozycji w lidze.

Dzisiaj w Priemjer Lidze odbędą się jeszcze dwa mecze. Lokomotiw Moskwa zmierzy się z FK Ufa, a Zenit Sankt Petersburg zagra z Rubinem Kazań.