betclic

Kręcina: Blatter jest ofiarą

Ostatnia aktualizacja: 24/07/15 20:47, Komentarzy: 2

5
2
Fot. Piotr Drabik, flickr.com

- Żal mi teraz Blattera. Facet jest niewinny, a obrywa za całe środowisko - broni Szwajcara Zdzisław Kręcina w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego".

- Jestem przekonany, że gdyby wystartował, byłby zdecydowanym zwycięzcą. Tak jak było do tej pory. Teraz wybiorą kogoś innego, nastąpią ruchy pozorowane. Sielanka potrwa jednak tylko do kolejnych wyborów gospodarza mistrzostw świata - kontynuował w rozmowie były sekretarz generalny PZPN.

Sepp Blatter przebywa obecnie w Rosji, gdzie jutro zostaną rozlosowane grupy eliminacji do mundialu w Rosji. W podobnym tonie, co Kręcina na temat Szwajcara wypowiada się Aleksiej Sorokin, dyrektor generalny przygotowań do MŚ 2018. 

- On zawsze był przyjacielem naszego kraju. Respektujemy jego decyzję o odejściu. Jesteśmy pewni, że wszystko co robił, robił dla dobra FIFA. Temu poświęcił swoje życie - mówił Rosjanin.

- Niestety wziął na siebie odpowiedzialność za rzeczy, za które nie odpowiadał - stwierdził w wywiadzie z reporterami BBC.
Źródło: BBC Sport/Przegląd Sportowy
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 928 dni
Ilość komentarzy: 2801
Oceny: +8732
Kibicuje:
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
01.08.2015 / 18:12:12
Kręcina ma rację.Blatterowi dostało się za cały system a nikt nie pamięta jak piłka dzięki niemu zrobiła skok w przód i trzeba pamiętać ,że on wcale nie głosował za Katarem a mundial w Rosji będzie dobry i to akurat w przeciwieństwie do wyboru Kataru nie jest żadną korupcją bo Rosja od lat inwestowała w piłkę i ma tam dużo kibiców ,więc będą pełne trybuny i dobra atmosfera a sądząc po meczach ligowych w Rosji to pewnie nie będzie też tego buczenia jak w Brazylii.
Martwi mnie jedynie to co powiedział Hulk o rasizmie w każdym razie mam nadzieję ,że jednak na mundialu nie będzie żadnych objaw rasizmu.
Senior
Bartezo1902
Zarejestrowany od: 757 dni
Ilość komentarzy: 471
Oceny: +1632
Kibicuje:
Kolumbia Arsenal Londyn Manchester City Juventus Turyn Napoli Jagiellonia Białystok Polska Porto Portugalia Real Madryt
25.07.2015 / 00:42:49
Kręcina na PREZYDENTA, Kręcina na PREZYDENTA

Tabela

 • #
  Druzyna
  M
  Z
  +/-
  PKT
 • Grupa A

 • 1
  0
  0
  0
  0