Krótki występ Stępińskiego, remis SC Bastia z FC Nantes

mediapictures.pl/Shutterstock
SC Bastia zremisowała z FC Nantes 2:2 w meczu 24. kolejki francuskiej ekstraklasy. W barwach ekipy gości w tym spotkaniu wystąpił Mariusz Stępiński.

Na Stade Armand Cesari gole dla gospodarzy strzelali odpowiednio Gael Danic w 69. minucie oraz Prince Oniangue w 75. minucie.

Trafienie na rzecz przyjezdnych zapisał na swoim koncie Emiliano Sala raptem trzy minuty później. Kiedy wszystko wskazywało na to, że mecz zakończy się wygraną gospodarzy, bramkę na wagę remisu zdobył Santos Silva Diego.

SC Bastia już od 10. minuty grała w osłabieniu, bowiem czerwoną kartką został ukarany Alexander Djiku.

Spotkanie na ławce rezerwowych rozpoczął Mariusz Stępiński. Reprezentant Polski pojawił się na placu gry w 80. minucie i zmienił Julesa Iloki.

Ekipa "Les Bleus" zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli Ligue 1. Popularne "Kanarki" plasują się z kolei na jedenastej pozycji.