betclic

Kruczek: Chłopacy pokazali, że nie zapomnieli jak się skacze

Ostatnia aktualizacja: 02/01/16 22:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Łukasz Kruczek, trener polskiej kadry skoczków, był zadowolony z dzisiejszych skoków jego podopiecznych w kwalifikacjach do trzeciego konkursu Turnieju Czterech Skoczni.

Do jutrzejszych zawodów awansowało czterech Polaków. Najlepszy z naszych zawodników, Kamil Stoch, wylądował na 124 metrze i zajął 14 miejsce. W pierwszej serii zmierzy się z Tilenem Bartolem. Dwa metry bliżej skoczył i o dwie pozycje niżej uplasował się Stefan Hula, który jutro powalczy z Japończykiem Shohei Tochimoto. Na 22 miejscu eliminacje zakończył Dawid Kubacki, a jutro czeka go pojedynek z Tomem Hilde. Maciej Kot natomiast zajął 32 lokatę, jego rywalem będzie Andreas Wank. Do konkursu głównego nie udało się zakwalifikować jedynie Andrzejowi Stękale - 52 pozycja.

Z takich skoków swoich podopiecznych zadowolony był Łukasz Kruczek. - Chłopcy pokazali, że jednak nie zapomnieli jak się skacze. Te skoki były dobre od strony technicznej, a skoki dobre od strony technicznej od razu procentują dobrymi wynikami - powiedział serwisowi skijumping.pl.
Źródło: skijumping.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!