betclic

Kruczek: Najtrudniejszy bywa pierwszy konkurs

Ostatnia aktualizacja: 27/12/15 21:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Łukasz Kruczek tuż przed Turniejem Czterech Skoczni stwierdził, że dla skoczków najtrudniejszy zazwyczaj jest ten pierwszy konkurs.

Kadra polskich skoczków nie jedzie na Turniej Czterech Skoczni w najlepszych nastrojach. Nasi zawodnicy skaczą zdecydowanie poniżej oczekiwań, a Kamil Stoch dotychczas znajdował się w bardzo słabej formie. Selekcjoner Łukasz Kruczek przestrzega przede wszystkim przed pierwszymi zawodami. - Pierwszy konkurs Turnieju Czterech Skoczni bywa często najtrudniejszy - podkreślił cytowany przez serwis eurosport.onet.pl.

Polski szkoleniowiec - oceniając obiekty, na których będą skakać nasi skoczkowie - stwierdził również, że nie sprawią one kłopotu zawodnikom, którzy są w formie. - Nie są ani zbyt trudne, ani zbyt łatwe, natomiast zawsze powtarzam, że jeżeli jest się w dobrej dyspozycji, to każda skocznia może być bardzo przyjazna - zaznaczył.

Jutro odbędą się kwalifikacje do pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczki, który zostanie rozegrany w Oberstdorfie. Na pojutrze zaplanowano natomiast konkurs główny.
Źródło: eurosport.onet.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!