betclic

Krychowiak chce zrobić postęp. Co musi poprawić?

Ostatnia aktualizacja: 10/08/15 09:12, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mgilert / Shutterstock.com

Barcelona jest do ogrania - mówi Grzegorz Krychowiak. We wtorek Sevilla, której piłkarzem jest Polak, zagra z nią o Superpuchar Europy.

W Sevilli doszło latem do wielu zmian w składzie. Odeszli m.in. Carlos Bacca, Aleix Vidal i Stephane M'Bia. W klubie z Andaluzji pojawili się za to Michael Krohn-Deli, Jewgien Konoplianka, czy Ciro Immobile.

- Brakuje kilku zawodników, ale jednocześnie przyszli nowy. Jesteśmy w fazie przebudowy zespołu. W Sevilli są do tego przyzwyczajeni. Moim zdaniem nasza drużyna jest silniejsza niż w poprzednim sezonie. Wszyscy piłkarze, którzy do nas trafili, grali już na odpowiednim poziomie - mówi Krychowiak w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Reprezentant Polski liczy, że w nowym sezonie znów zrobi postęp. - Cały czas się rozwijam. Pracuję nad samodoskonaleniem - powiedział Krychowiak. - Chcę poprawić grę w ofensywie. Pracuję nad rozegraniem, pokazywaniem się na pozycji, znajdowaniem luk między formacjami.

We wtorek Sevilla zagra z Barceloną w meczu o Superpuchar Europy. - To klub z najwyższej półki. Ale to tylko 90 minut. Finał. Wszystko może się zdarzyć. Wiemy, jak to jest grać o najwyższe cele. Jesteśmy głodni kolejnych zwycięstw. Wierzymy, że Barcelona jest do ogrania - powiedział Krychowiak.
Źródło: Przegląd Sportowy
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Makaveli
Zarejestrowany od: 1625 dni
Ilość komentarzy: 4510
Oceny: +11562
Kibicuje:
FC Barcelona Mordovia Saransk
10.08.2015 / 09:46:31
Każdy zespół jest do ogrania. Sęk w tym, że jeden zespół ograć łatwiej, inny trochę trudniej, no i jest jeszcze zdobywca potrójnej korony ;)

Tabela