betclic

Krychowiak: Kontuzja? Nie, to tylko problem z bandażem

Ostatnia aktualizacja: 27/03/16 09:47, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Dwa zwycięstwa, aż sześć zdobytych bramek i żadnej straconej – tak wygląda bilans Polaków po dwóch marcowych spotkaniach towarzyskich. Grzegorz Krychowiak nie ukrywa, że z ostatniego tygodnia można być zadowolonym. – Zespół idzie w dobrym kierunku – podkreślił po meczu z Finlandią, cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

– Przyjechaliśmy na zgrupowanie z myślą, by zwyciężyć w dwóch spotkaniach – mówił filar drugiej linii reprezentacji – To nam się udało, więc plan został wykonany. Do tego nie straciliśmy żadnej bramki. Można powiedzieć, że wszystko przebiegło jak najbardziej pozytywnie.

Jego zdaniem ostatnie dni tylko potwierdziły, że w ekipie „biało-czerwonych” wszystko idzie w odpowiednim kierunku. – Wykonujemy pracę odpowiednio. Z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej, więc miejmy nadzieję, że w tym najważniejszym, pierwszym meczu EURO wszystko pójdzie dobrze – podkreślił.

W środowej konfrontacji z Serbią Krychowiak wystąpił przez 76 minut, dziś przeciwko Finlandii rozegrał całą pierwszą połowę. Niedługo przed przerwą wezwał na pomoc członków sztabu medycznego, a że chodziło o niedawno kontuzjowaną prawą nogę, zgromadzeni na trybunach kibice obawiali się odnowienia urazu. – Wszystko jest OK – zaznaczył. – Miałem trochę problemy z bandażem, ale wszystko dobrze się skończyło. 

Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Junior
Hawker85
Zarejestrowany od: 432 dni
Ilość komentarzy: 85
Oceny: +194
Kibicuje:
Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Bayern Monachium
28.03.2016 / 15:33:10
krych dobże mowisz