betclic

Krychowiak: Wejście Kuby sporo zmieniło

Ostatnia aktualizacja: 22/06/16 09:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Reprezentacja Polski w swoim trzecim meczu na Euro 2016 pokonała Ukrainę 1:0. Pomocnik "Biało-Czerwonych", Grzegorz Krychowiak powiedział, że jego drużynie udało się wygrać, mimo że zagrała słabiej niż we wcześniejszych spotkaniach.

– Chcieliśmy wygrać i to nam się udało. Był to słabszy mecz w naszym wykonaniu, ale udało nam się zdobyć trzy punkty i wyjść z grupy. W starciu z Ukrainą mieliśmy problemy z posiadaniem piłki. Brakowało trochę ruchu, a murawa nie pomagała. Udało nam się jednak zdobyć gola i osiągnąć pozytywny wynik. Nasi rywale grali bez presji i twardo walczyli. Widać było, że chcą wygrać – powiedział Krychowiak.

Jedynego gola w meczu rozegranym w Marsylii zdobył Jakub Błaszczykowski. 30-letni piłkarz wpisał się na listę strzelców w 54. minucie gry.

– Wejście na boisko Kuby Błaszczykowskiego na pewno dużo zmieniło. Wniósł bardzo dużo, a jego doświadczenie zaprocentowało – dodał 26-letni piłkarz.

W 1/8 finału Euro 2016 Polacy zmierzą się ze Szwajcarią. Spotkanie odbędzie się 25 czerwca. Mecz rozegrany zostanie na Stade Geoffroy-Guichard w Saint-Etienne.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!