Krychowiak wrócił do składu, awans PSG w Pucharze Francji

CosminIftode/Shutterstock
Paris Saint-Germain pokonało Chamois Niortais FC 2:0 w meczu 1/8 finału Pucharu Francji. Dzięki wygranej paryżanie awansowali do ćwierćfinału rozgrywek. Od pierwszej minuty grał Grzegorz Krychowiak.

Na Stade Rene Gaillard długo utrzymywał się bezbramkowy remis, a kibice pierwszego gola zobaczyli dopiero w 78. minucie. Jego autorem był Javier Pastore, który dobrze wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego i pewnym strzałem pokonał golkipera gospodarzy.

Goście już w doliczonym czasie gry ustalili wynik spotkania na 2:0, za sprawą trafienia Edinsona Cavaniego.

W barwach paryskiej drużyny spotkanie w wyjściowej jedenastce po raz pierwszy od 77 dni rozpoczął Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski przebywał na placu gry do 73. minuty i został zmieniony przez zdobywcę bramki, Javiera Pastore.