betclic

Krzysztof Jabłoński uzupełnił kadrę Wybrzeża Gdańsk

Ostatnia aktualizacja: 24/12/15 17:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Krzysztof Jabłoński podpisał w czwartek kontrakt z Wybrzeżem Gdańsk - poinformował klub z Trójmiasta na swojej oficjalnej stronie.

Dla 38-letniego starszego z braci ścigających się na polskich torach będzie to drugi z rzędu rok w barwach drużyny znad Bałtyku. Wcześniej w tym zespole występował również w sezonach 2004-2008.

- Końcówka tegorocznego sezonu, kiedy przypomniałem sobie jak to jest regularnie startować, przyczyniła się w dużym stopniu do mojego powrotu da Gdańska. Ponadto gdański klub prowadzony jest przez poważnych ludzi i rozsądnie stąpa po ziemi, a nad morzem skompletowano solidną ekipę. To wszystko zdecydowało o moim wyborze - podkreślił Jabłoński po złożeniu stosownych podpisów.

Zakontraktowanie starszego brata Mirosława praktycznie zamknęło proces budowania drużyny z Trójmiasta na przyszły sezon.

Wcześniej na starty w Gdańsku zdecydowali się również Szwedzi Linus Sundstroem i Magnus Zetterstroem, Rosjanin Renat Gafurow, Duńczyk Anders Thomsen, Czech Eduard Krcmar, Oskar Fajfer, Kamil Brzozowski, Dominik Kossakowski, Patryk Beśko i Aureliusz Bieliński.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!