betclic

Krzysztof Pilarz: W Lechii nie brakuje dobrych zawodników

Ostatnia aktualizacja: 27/08/16 13:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Podchodzimy do spotkania z Lechią jak do każdego innego. Wprawdzie prowadzi ona w tabeli, ale mamy do niej tylko trzy punkty straty. W niedzielę staniemy przed okazją, żeby to zmienić – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, Krzysztof Pilarz.

Doświadczony golkiper w obecnym sezonie LOTTO Ekstraklasy rozegrał cztery spotkania (w tym trzy od pierwszej do ostatniej minuty), w których puścił cztery bramki. Raz schodził z boiska z czystym kontem.

– Podchodzimy do spotkania z Lechią jak do każdego innego. Wprawdzie prowadzi ona w tabeli, ale mamy do niej tylko trzy punkty straty. W niedzielę staniemy przed okazją, żeby to zmienić. Na tym się koncentrujemy. To jest dla nas najważniejsze
– powiedział były zawodnik Cracovii, cytowany przez "termalica.brukbet.com".

– W zespole z Gdańska nie brakuje dobrych zawodników. Jako drużyna mają swoje atuty, ale też słabości. To wskazówka dla nas. Żeby odpowiednio z niej skorzystać, trzeba zagrać z pełnym zaangażowaniem i odpowiednio skoncentrowanym. Wtedy powinno być dobrze
– kontynuował.

– Zawsze jak zdobywa się punkty z wymagającym i trudnym przeciwnikiem to podnosi się morale. Cieszę się że pomogłem drużynie. Teraz jednak to dla mnie przeszłość. Każdy mecz jest inny. Mam nadzieję, że jeżeli dostanę szansę występu w Gdańsku, to zaprezentuję się nie gorzej niż w konfrontacji z „Kolejorzem” – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela