Celta wyrównuje! Coraz bliżej dogrywki w Lyonie! Asysta Rybusa

J_K/Shutterstock
Manchester United podejmuje Celtę Vigo na Old Trafford, a Olympique Lyon gra u siebie z Ajaksem Amsterdam - dzisiaj poznamy finalistów Ligi Europy.

"Czerwone Diabły" objęły prowadzenie w 17 minucie. Marcus Rashford kapitalnie dośrodkował w pole karne, a Marouane Fellaini pokonał golkipera Celty po uderzeniu głową.

W drugim spotkaniu strzelanie zaczął Kasper Dolberg. Młody napastnik wpisał się na listę strzelców w 27 minucie.

Tuż przed przerwą zawodnicy Lyonu zdołali wbić dwa gole gościom. Najpierw Lacazette wykorzystał rzut karny, a chwilę później wykończył akcję z najbliższej odległości po podaniu Fekira.

W 75 minucie na boisku pojawił się Maciej Rybus. Sześć minut później Polak asystował przy bramce Ghezalla na 3:1.

Celta Vigo tymczasem w 85 minucie doprowadziła do remisu. Bramkę po uderzeniu głową zdobył Roncaglia.

Składy poszczególnych zespołów:

Manchester United: Romero; Valencia, Bailly, Blind, Darmian; Fellaini, Herrera, Pogba; Lingard, Mkhitaryan, Rashford

Celta Vigo: Alvarez; Mallo, Cabral, Roncaglia, Jonny; Wass, Radoja, Hernandez; Aspas, Sisto, Guidetti

Olympique Lyon: Lopes, Rafael, Nkoulou, Diakhaby, Morel, Gonalons, Tolisso, Cornet, Fekir, Valbuena, Lacazette

Ajax Amsterdam: Onana, Veltman, Sánchez, De Ligt, Viergever, Ziyech, Schöne, Klaassen, B.Traoré, Dolberg, Younes