betclic

Kubiak: Biorę winę na siebie

Ostatnia aktualizacja: 23/09/15 18:11, Komentarzy: 1

0
1
Fot. FIVB

Po porażce z Włochami 1:3 reprezentacja Polski siatkarzy nie wywalczyła sobie awansu na igrzyska w Rio. Biało-czerwoni zajęli ostatecznie trzecie miejsce (mimo tylko jednej przegranej), podczas gdy kwalifikację olimpijską uzyskiwały dwie pierwsze drużyny. 

O rozczarowujące zakończenie Pucharu Świata ma do siebie żal Michał Kubiak, kapitan naszej kadry: - Winę za porażkę biorę na siebie. Kiedy  w pierwszym secie był wynik 23:20 podjąłem złą decyzję. Gratuluję Włochom. Grali bardzo dobrze i mają bilet na igrzyska. My mamy nadzieję, że z innego turnieju awansujemy do Rio de Janeiro - mówił podczas konferencji prasowej.

Mimo przegranej z Włochami Polacy i tak mogą pochwalić się aż 10 zwycięstwami w 11 meczach. Trudy turnieju podkreślał nasz selekcjoner. Stephan Antiga zaznaczył ponadto, że zespół jest w ciągłej przebudowie: - Moja drużyna była dobrze przygotowana, ale dziś się zablokowała. Przeciwnicy mają dwóch dobrych atakujących Zajcewa i Juantorenę i trudno było ich zatrzymać. To jest zupełnie inna drużyna niż ta, która grała w mistrzostwach świata.
Źródło: pzps.pl
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
kari17
Zarejestrowany od: 1594 dni
Ilość komentarzy: 863
Oceny: +9534
Kibicuje:
Manchester United Polska Portugalia Valencia
23.09.2015 / 18:28:16
Szkoda tego awansu, ale grali dobrze, oddali swoje serca i za to należą się im podziękowania. :)