betclic

Kubiak: To był nasz najlepszy mecz

Ostatnia aktualizacja: 21/09/15 20:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. FIVB

Po bezapelacyjnej wygranej z reprezentacją Stanów Zjednoczonych Polacy są już o krok od wywalczenia sobie przepustek do igrzysk olimpijskich w Rio. Jako jedyny zespół Pucharu Świata pozostają niepokonani. 

Oto, co powiedzieli nasz kapitan oraz selekcjoner kadry, Stephane Antiga, na pomeczowej konferencji prasowej, cytowani przez pzps.pl.

Michał Kubiak, kapitan reprezentacji Polski: - Zagraliśmy najlepszy mecz w tym turnieju, a Amerykanie zmusili nas do gry na najwyższym poziomie. Graliśmy przeciwko nim wiele razy. Nie potrafiliśmy ich pokonać latem, teraz się nam to udało. Niestety to zwycięstwo nie daje nam jeszcze awansu na igrzyska. Przyjechaliśmy wygrać cały turniej. I postaramy się zrealizować ten cel.

Stephane Antiga, trener reprezentacji Polski: - Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa. Bardzo trudno jest pokonać reprezentację USA. Dla nas to duża satysfakcja, że udało się nam z nimi wygrać. Nie mamy jeszcze kwalifikacji olimpijskiej. Jutro ponownie będziemy walczyć. Jesteśmy wypoczęci i gotowi, aby walczyć. Dzisiejszy mecz rozpoczęliśmy słabo, dopiero w drugim secie zaczęliśmy grać agresywniej. To jest nasza słabość i w tym elemencie musimy się poprawić.

Źródło: pzps.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!