betclic

Kubicki: Lech stworzył sytuacje, ale my graliśmy na zero z tyłu

Ostatnia aktualizacja: 13/09/15 09:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Szkoleniowiec Podbeskidzia Bielsko-Biała, Dariusz Kubicki na pomeczowej konferencji prasowej stwierdził, że jego zespół wygrał z Lechem Poznań dzięki walce oraz ogromnemu wysiłkowi, który gracze "Górali" włożyli w to spotkanie.

- Był to mecz drużyn, którym w lidze się nie wiedzie, obie na pewno chciały wygrać. Jeśli chodzi o kulturę gry, utrzymywanie się przy piłce to gospodarze nas przewyższali, to dlatego, że mają zawodników o wysokich umiejętnościach technicznych
- mówił trener cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Lech stworzył sobie sporo sytuacji bramkowych, ale przed meczem na odprawie powiedziałem swoim zawodnikom, że przynajmniej jedną bramkę jesteśmy w stanie strzelić, ale kluczem do sukcesu będzie zachowanie czystego konta - dodał Kubicki.

- Długo czekaliśmy na zwycięstwo, ale dziś smakuje ono świetnie. Przez wyniki, które osiągaliśmy we wcześniejszych meczach musimy już od razu myśleć o następnym, też trudnym meczu z Wisłą Kraków. Gratuluję tego wyniku mojej drużynie, nie uniknęliśmy dziś błędów, nadal jest nad czym pracować, ale walka, wysiłek i serce zostawione na boisku pozwoliło osiągnąć ten rezultat -
zakończył szkoleniowiec "Górali".

Podopieczni Kubickiego wygrali swoje pierwsze spotkanie w tym sezonie Ekstraklasy i dzięki trzem punktom wyprzedzili swoich wczorajszych rywali w tabeli. Podbeskidzie ma na swoim koncie siedem punktów, a w następnym ligowym spotkaniu zmierzy się z Wisłą Kraków. Mecz ten odbędzie się 19 września o godz. 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela