betclic

Kucharczyk: Ból był tak duży, że musiałem zejść z boiska

Ostatnia aktualizacja: 29/08/16 10:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Moja kontuzja nie jest poważna. To taka pierdoła, która uprzykrza życie. Borykam się z nią od spotkania na Słowacki z AS Trencin. Sztuczna murawa odbiła się na moim zdrowiu. Sztab medyczny zadbał o mnie, żebym dotrwał do rundy, ale w starciu z Ruchem ból był tak duży, że musiałem zejść z boiska. Na szczęście wypada teraz przerwa na mecze reprezentacji i będę mocno pracował, żeby za dwa tygodnie być gotowy do gry w stu procentach - powiedział po spotkaniu z Ruchem Michał Kucharczyk.

"Kuchy" w kilku zdaniach ocenił wygrane starcie z Niebieskimi: - W przerwie powiedziałem chłopakom, że na początku meczu badaliśmy się nawzajem. Raz my atakowaliśmy a innym razem oni. Ruch nie stworzył sobie jednak żadnej klarownej sytuacji, a nam udało się zdobyć dwie bramki. Mieliśmy kilka okazji, ale jakbyśmy dopracowali ostatnie podanie, wynik mógłby być wyższy - zauważył reprezentant Polski cytowany przez portal Legia.Net.

- W zeszłym sezonie nie mieliśmy z tym problemu, teraz ten element trochę szwankuje. Podczas przerwy na reprezentacyjne mecze popracujemy, aby piłka w kolejnych spotkaniach częściej lądowała w siatce przeciwnika - zakończył skrzydłowy Legii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela