betclic

Kucharczyk: Wynik był hokejowy, ale ja jestem zadowolony

Ostatnia aktualizacja: 23/11/16 14:23, Komentarzy: 2

0
2
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Wynik faktycznie jest historyczny, ponieważ wpadło bardzo dużo bramek. Niestety, to Borussia osiem razy trafiała do naszej siatki. Jednak jestem zadowolony i z siebie, i z całej drużyny. Wydaje mi się, że gdybyśmy próbowali się zamurować, to BVB i tak mogłoby nas rozstrzelać - mówił po spotkaniu z niemiecką ekipą Michał Kucharczyk.

Pomocnik mistrzów Polski dostrzegł klasę rywala: -
To drużyna na najwyższym poziomie. Staraliśmy się grać w piłkę. Cztery razy pokonywaliśmy bramkarza rywali. Nie oszukujmy się, to niecodzienna sytuacja na tym obiekcie – dodał "Kucharz" cytowany przez portal Legia.Net.

- Dużo nas kosztowała gra w obronie. Gdybyśmy częściej mieli piłkę w posiadaniu, moglibyśmy odpocząć. Jakbyśmy lepiej wychodzili spod pressingu rywali, zachowalibyśmy więcej sił na końcówce. Możliwe, że przeprowadzilibyśmy wtedy w końcówce więcej ataków. To jest jeden z minusów po tym spotkaniu. Wyciągniemy jednak z tego lekcję i postaramy się pokonać Sporting w Warszawie - zadeklarował "Kuchy".

- W przerwie przegrywaliśmy 2:5. Trenerzy powiedzieli nam jednak, że tysiące ludzi chcieliby być na naszym miejscu. Poprosili nas, abyśmy podnieśli głowy do góry i postarali się dalej grać tak samo jak w pierwszej połowie. Nie mieliśmy nic do stracenia. Próbowaliśmy grać dalej w piłkę. Mecz skończył się hokejowym wynikiem, ale tak jak wspomniałem, jestem zadowolony - podsumował podopieczny Jacka Magiery.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
PHKxMonster666
Zarejestrowany od: 253 dni
Ilość komentarzy: 550
Oceny: +772
Kibicuje:
CA Boca Juniors FK Austria Wiedeń FC Salzburg Dinamo Minsk BATE Białoruś Club Brugge KV Fluminense Atlético Mineiro Flamengo
26.11.2016 / 17:00:46
....
Kluczowy zawodnik
Szmugler
Zarejestrowany od: 297 dni
Ilość komentarzy: 2523
Oceny: -20977
Kibicuje:
Real Madryt
23.11.2016 / 14:25:19
Ten bramkarz był FATALNY ...