FK Kukesi: Duda symulował

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Trafiony kamieniem w trakcie pierwszego meczu Ligi Europy z FK Kukesi Ondrej Duda symulował - informuje na oficjalnej stronie albańska drużyna.

Do skandalu doszło w drugiej połowie, po tym jak Legia strzeliła gola na 2-1. Jeden z kibiców nie wytrzymał i rzucił w Słowaka kamieniem. Mecz został natychmiast przerwany i po chwili odwołany. Zakończy się prawdopodobnie walkowerem dla Legii.

Tymczasem inne wyjaśnienie tego incydentu znaleźli ludzie związani z FK Kukesi. Na oficjalnym profilu klubu na Facebooku możemy przeczytać: "To jest piłkarz Legii Duda, który został został trafiony przedmiotem rzuconym przez kibiców. Na pierwszym zdjęciu wygląda dramatycznie, jakby bomba trafiła go w głowę. Na drugim wygląda jakby nic mu się nie stało i uśmiechając się robi sobie selfie. Jego misja jest zakończona. Na 100 procent symulował".

Do tekstu zostały załączone dwie fotografie - jedna tuż po incydencie, druga już po odwołaniu meczu i zejściu do szatni - które miał zdaniem rywala Legii świadczyć o tym, że Duda "symulował".