Kuriozalna sytuacja w PP: Cracovia grała w "10", bo piłkarz został w szatni

Ostatnia aktualizacja: 10/08/16 07:44, Komentarzy: 17

51
17

Cracovia przegrała z Jagiellonią Białystok 0:1 w meczu 1/16 finału Pucharu Polski. Gol padł tuż po wznowieniu gry po przerwie momencie, gdy piłkarze z Krakowa grali w dziesiątkę. Jeden z piłkarzy został bowiem w szatni.

Anton Karaczanakow miał w przerwie zmienić Mateusza Wdowiaka. Sędzia techniczny zwrócił jednak uwagę na nieprzepisowy kolor getrów Bułgara. Ten pomknął czym prędzej do szatni się przebrać. Sędzia Tomasz Wajda mimo protestów ze strony trenera Jacka Zielińskiego oraz samych piłkarzy Cracovii, nie czekał jednak aż zawodnik pojawi się na boisku i wznowił grę bez niego. Piłkarze Jagiellonii grając w przewadze jednego zawodnika wykorzystali gapiostwo Krakowian i po strzale Karola Świderskiego objęli prowadzenie.

Gdy spóźniony Karaczanakow ponownie pojawił się na boisku Cracovia przegrywała już 0:1. Losów tego meczu gospodarzom odmienić się już nie udało. Podopiecznym Jacka Zielińskiego po odpadnięciu z Ligi Europy oraz Pucharu Polski pozostaje już tylko skupić się na Ekstraklasie.
Źródło: 90minut.pl