Kuriozalny gol Verrattiego - Matuidi narzeka na uraz, a Włoch strzela do pustej bramki [VIDEO]

Vlad1988/Shutterstock
PSG pokonało SC Bastię 5:0 w 36 kolejce Ligue 1. Nietypową bramkę w pierwszej połowie zdobył Marco Verratti.

Paryżanie prowadzenie objęli w 32 minucie za sprawą Lucasa. Trzy minuty później było już 2:0. Bramkarz rywali i wielu innych piłkarzy obserwowało leżącego na murawie i narzekającego na uraz Blaise Matuidiego, podczas gdy piłkę otrzymał Marco Verratti i uderzył w okienko bramki tuż obok zdezorientowanego golkipera.

Po zmianie stron dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Edinson Cavani, a trafienia Urugwajczyka rozdzieliła jeszcze bramka Brazylijczyka Marquinhosa.

Podopieczni Unaia Emery'ego po tej wygranej zrównali się w tabeli punktami z prowadzącym w tabeli AS Monaco, lecz mają dwa spotkania rozegrane więcej od zespołu z Księstwa.

Drużyna z Korsyki doznała natomiast trzeciej porażki w czterech ostatnich meczach i nadal zamyka klasyfikację, ale nie straciła jeszcze szansy na utrzymanie.