betclic

Kuświk: Chcę zapisać się w historii

Ostatnia aktualizacja: 28/10/16 18:44, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

– Jedziemy tam po prostu zdobyć trzy punkty i chcemy, żeby wszyscy kibice się po tym meczu cieszyli. Nie możemy zmieniać swojego nastawienia przed tym spotkaniem, chociaż wiemy jak ważny to mecz dla gdańszczan – przyznał przed niedzielnym starciem z Arką Gdynia napastnik Lechii Gdańsk, Grzegorz Kuświk.

Biało-Zieloni po 13. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli pierwsze miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia osiem punktów. Nad drugą w tym momencie Jagiellonią Białystok mają cztery "oczka" przewagi.

W derbach Trójmiasta także chciałbym strzelić bramkę i zapisać się w historii. Na pewno wiem czego się spodziewać po derbach, chociaż przygotowujemy się do nich spokojnie, jak do każdego kolejnego meczu. Sądzę że nikogo z osobna nie będzie trzeba na ten mecz dodatkowo motywować – powiedział Grzegorz Kuświk, cytowany przez "lechia.pl".

Jedziemy tam po prostu zdobyć trzy punkty i chcemy, żeby wszyscy kibice się po tym meczu cieszyli. Nie możemy zmieniać swojego nastawienia przed tym spotkaniem, chociaż wiemy jak ważny to mecz dla gdańszczan, całego Trójmiasta. Chcielibyśmy zagrać dobrze i wygrać – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 288 dni
Ilość komentarzy: 6436
Oceny: +18539
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
29.10.2016 / 18:26:42
Derby jak puchary....rządzą się swoimi prawami. :)

Tabela