betclic

Kuświk: Chcemy pokazać nasze atuty

Ostatnia aktualizacja: 16/12/16 19:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo.pl

- Korona gra agresywnie, stosuje wysoki pressing. Jednak my też mamy swoje atuty i chcemy je w sobotę pokazać na boisku - powiedział Grzegorz Kuświk, cytowany przez oficjalną stronę Lechii Gdańsk. 

W meczu 20. kolejki LOTTO Ekstraklasy Lechia zagra z Koroną Kielce. Piłkarz "biało-zielonych", Grzegorz Kuświk stwierdził, że kielczanie grają agresywnie, ale jego drużyna także ma swoje atuty i chce je w sobotę pokazać na boisku

- Po grze Korony w ostatnich meczach widać rękę trenera Macieja Bartoszka, którego znam z czasów mojej gry w GKS Bełchatów. Korona gra agresywnie, stosuje wysoki pressing. Jednak my też mamy swoje atuty i chcemy je w sobotę pokazać na boisku. Ostatnio w Kielcach udało mi się strzelić gola, jednak nie wspominamy mile tamtego meczu, bo przegraliśmy 2:4 - ocenił 29-latek. 

Kuświk w trwającym sezonie strzelił siedem goli i jest drugim najskuteczniejszym piłkarzem Lechii. 

- Mnie interesuje tylko to, by dobrze grać, strzelać bramki i by Lechia wygrywała spotkania. W tym sezonie do siatki trafiłem siedem razy. Nie jest to zły wynik, choć na pewno mogło być tych bramek ciut więcej. Nie ma jednak teraz nad tym co ubolewać, tylko skupić się na tym, by w Kielcach coś do tych siedmiu bramek dołożyć - dodał napastnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela