betclic

Kuświk: Do Lubina po trzy punkty

Ostatnia aktualizacja: 14/10/16 16:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Lechii)

- Na pewno nie będzie łatwo, ale w zeszłym sezonie wygraliśmy z Zagłębiem dwa razy, więc uważam, że nie mamy się czego obawiać. Pojedziemy tam na pewno po trzy punkty - powiedział Grzegorz Kuświk, cytowany przez oficjalną stronę Lechii Gdańsk.

W niedzielnym meczu 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Lechia Gdańsk na wyjeździe zagra z Zagłębiem. Zawodnik "zielono-białych", Grzegorz Kuświk przyznaje, że jego drużyna do Lubina jedzie po trzy punkty.

- Na pewno nie będzie łatwo, ale w zeszłym sezonie wygraliśmy z Zagłębiem dwa razy, więc uważam, że nie mamy się czego obawiać. Pojedziemy tam na pewno po trzy punkty, bo ostatnio z Legią je niepotrzebnie zgubiliśmy - przyznał napastnik zespołu z Trójmiasta.

- Nie wracajmy jednak do tego, bo to nie ma sensu. Przeanalizowaliśmy ten mecz bardzo dokładnie, każdy z nas odpoczął, złapał nowej energii i uważam, że będzie to widać już w sobotę -
dodał Kuświk.

Lechia ma na koncie 22 punkty i zajmuje trzecie miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. "Miedziowi" uzbierali dwa "oczka" mniej i plasują się na czwartej pozycji.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela