betclic

Kuświk: Dwa małe finały przed nami

Ostatnia aktualizacja: 08/05/16 13:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Parę dni temu mówiłem, że trzy ostatnie kolejki traktujemy jak małe finały. Jeden za nami, kolejne dwa przed nami. Czekamy na nie z niecierpliwością i zapewniam, że damy z siebie wszystko - mówił po zakończeniu spotkania z Ruchem Chorzów strzelec pierwszej bramki dla Lechii, Grzegorz Kuświk.

Kuświk otworzył wynik sobotniej rywalizacji, strzelając bramkę po kapitalnym zagraniu Milosa Krasicia. - Cieszę się z gola, ale wiele jest jeszcze do poprawy. Liczę na to, że w środę będę wyglądał na boisku znacznie lepiej. Myślę, że trafienia moje i Flavio dodadzą nam pewności przed dwoma ostatnimi spotkaniami - zaczął wypowiedź Grzegorz Kuświk. - Myślę, że w pierwszej części sezonu wypadłem blado, teraz próbuję to nadrobić i może na koniec rozgrywek uda mi się zaprezentować z dobrej strony - dodał napastnik Biało-Zielonych w rozmowie z oficjalną witryną zespołu.

W drugiej odsłonie pojedynku podopieczni Piotra Nowaka zagrali słabiej niż do przerwy. – Przeanalizujemy ten mecz, wówczas będziemy wiedzieć więcej. Nie mogą się nam jednak przytrafiać takie rzeczy, jak w drugiej połowie, bo mogliśmy stracić drugą bramkę. Nie ma to już jednak znaczenia, tą słabszą drugą połowę trzeba zapomnieć i skupić się na najbliższym meczu z Legią – dodał Kuświk. – Parę dni temu mówiłem, że trzy ostatnie kolejki traktujemy jak małe finały. Jeden za nami, kolejne dwa przed nami. Czekamy na nie z niecierpliwością - zakończył swoją wypowiedź "Kuśwa".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!