betclic

Kuświk: Górnik się przed nami nie położy

Ostatnia aktualizacja: 08/03/16 16:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Nie ukrywam, że cieszę się z faktu, że strzeliłem cztery bramki na wiosnę, ale nie chcę na tym poprzestać. W końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie napastnik Lechii Gdańsk, Grzegorz Kuświk.

- Bardzo cieszę się z tego wyróżnienia (gol strzelony przez Kuświka w meczu z Koroną został uznany za trafienie kolejki – przyp. red), jednak dla mnie, jak chyba dla każdego napastnika, liczy się skuteczność – przyznał były snajper Ruchu Chorzów, cytowany przez "lechia.pl".

Nie miałbym nic przeciwko, gdybym miał strzelać same „brzydkie” gole, czy dobijać na pustą bramkę. Najważniejsze jest, by gole dawały nam punkty, bo są nam one bardzo potrzebne w walce o pierwszą ósemkę w tabeli. A uroda bramek schodzi na dalszy plan – kontynuował.

Nie ukrywam, że cieszę się z faktu, że strzeliłem cztery bramki na wiosnę, ale nie chcę na tym poprzestać. W końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia. Mamy jednak świadomość w drużynie, że o gola w Zabrzu nie będzie łatwo – zaznaczył.

To trudny teren i choć Górnik zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, to przecież się przed nami nie położy. Jesteśmy jednak mocno zdeterminowani, by wreszcie wygrać na wyjeździe, a jeśli dodatkowo uda mi się strzelić bramkę, to będę podwójnie zadowolony – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela