betclic

Kuświk: Nie będzie sentymentów. Liczy się tylko dobro Lechii

Ostatnia aktualizacja: 09/04/16 10:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Nie zakładamy innego scenariusza jak wywalczenie trzech punktów, także zapowiada się ciekawa rywalizacja - przyznał Grzegorz Kuświk w rozmowie z oficjalną stroną Lechii Gdańsk.

Ekipa z Trójmiasta w sobotę musi pokonać przed własną publicznością Ruch Chorzów, aby awansować do grupy mistrzowskiej Ekstraklasy. Kuświk w barwach "Niebieskich" występował trzy lata, ale zapewnia, że w takiej sytuacji sentymenty idą na bok.

- Każdy myśli o sobie, my mamy swój cel, jakim jest górna ósemka i na tym się skupiamy. Trzeba będzie zapomnieć, że w Ruchu grają koledzy z byłej drużyny, liczy się tylko dobro Lechii i trzy punkty. Na pewno nie będzie sentymentów
- podkreślił Kuświk.

- Jeśli uda się strzelić bramkę, to będę podwójnie zadowolony. Nie oglądamy się na nikogo, wszystko jest w naszych rękach. Chcielibyśmy najpierw wskoczyć do tej ósemki, a później powalczyć o coś więcej
- kontynuował napastnik Lechii.

- Trener Nowak nie boi się stawiać na ofensywę i myślę, że dla zawodników grających z przodu jest to duże ułatwienie. Na pewno będziemy chcieli zaskoczyć Ruch i narzucić swój styl od samego początku - podsumował Kuświk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela