betclic

Kuświk: Potrafimy odwracać losy meczów, to najważniejsze

Ostatnia aktualizacja: 24/10/16 09:31, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

- Pokazaliśmy siłę, potrafimy strzelać gole, potrafimy odwracać losy meczów. To jest najważniejsze, chociaż czasami rzeczywiście głupio tracimy bramki i musimy zwrócić na to uwagę, bo w kolejnym meczu może to okazać się niewybaczalne - powiedział Grzegorz Kuświk, cytowany przez oficjalną stronę Lechii Gdańsk.

Lechia Gdańsk odwróciła losy spotkania i chociaż przegrywała z Piastem Gliwice, ostatecznie zakończyła rywalizację w meczu 13. kolejki LOTTO Ekstraklasy wygrywając 3:2.

- Przez cały mecz mieliśmy sporo sytuacji, tych bramek mogliśmy strzelić nawet pięć i wówczas nie byłoby takiej nerwowej końcówki. Pokazaliśmy jednak siłę, potrafimy strzelać gole, potrafimy odwracać losy meczów. To jest najważniejsze, chociaż czasami rzeczywiście głupio tracimy bramki i musimy zwrócić na to uwagę, bo w kolejnym meczu może to okazać się niewybaczalne - powiedział Kuświk.

Zawodnik Lechii podkreślił, że decyzje trenera wpłynęły na przebieg spotkania i dodał, że jego drużyna teraz skupia się na przygotowaniach do derbowego pojedynku z Arką Gdynia.

- Trzeba było podkręcić tempo, trener rzucił na boisko wszystko co mieliśmy w ofensywie, dzięki temu doprowadziliśmy do zwycięstwa w końcówce. Zagraliśmy dobry mecz chociaż przytrafiło się kilka błędów. Spokojnie. Mamy teraz chwilę na odpoczynek oraz regenerację i zaczynamy przygotowania do spotkania z Arką - kończy Kuświk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 289 dni
Ilość komentarzy: 6438
Oceny: +18541
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
25.10.2016 / 15:23:05
Tak jest....derby tuż tuż. :)

Tabela