betclic

Kuświk: Przez 90 minut mieliśmy pełną kontrolę

Ostatnia aktualizacja: 11/12/16 08:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- W meczu ze Śląskiem graliśmy bardzo cierpliwie, konsekwentnie, zupełnie inaczej niż w spotkaniu z Wisłą Kraków i to przyniosło dobry efekt. Przez 90 minut mieliśmy mecz pod pełną kontrolą - zauważył napastnik Lechii Gdańsk, Grzegorz Kuświk.

Strzelec drugiej bramki dla gdańszczan w rozmowie z oficjalną stroną drużyny nie ukrywał swojej radości ze zwycięstwa: - Po tym zwycięstwie nasze morale na pełno wzrosło. Mecz od samego początku mieliśmy pod pełną kontrolą, bo Śląsk próbował tylko się bronić i od czasu do czasu wyprowadzać kontrataki, co też nie zawsze mu wychodziło. My cierpliwie czekaliśmy na swoje szanse i byliśmy konsekwentni w naszych poczynaniach. Tego zabrakło nam meczu z Wisłą w Krakowie, gdzie niepotrzebnie staraliśmy się atakować ciągle środkiem boiska. Ze Śląskiem zagraliśmy już inaczej - zaznaczył doświadczony zawodnik.

Dzięki wygranej ze Śląskiem Biało-Zieloni mają w dorobku 39 punktów, czyli o jeden więcej, niż w całym ubiegłym sezonie zasadniczym.- To na pewno powód do zadowolenia, ale na punkty patrzeć będziemy dopiero na wiosnę. Postaramy się jeszcze dorzucić punkty w ostatnim w tym roku meczu w Kielcach i sprawić sobie oraz kibicom miły prezent na święta - podkreślił podopieczny Piotra Nowaka.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela