betclic

Kuświk: Wierzymy w wygrane z Legią i Cracovią

Ostatnia aktualizacja: 10/05/16 18:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Jesteśmy pełni wiary w to, że wygramy i z Legią w środę, i z Cracovią w niedzielę. Na pewno wyjdziemy na oba te spotkania w pełni zmobilizowani – powiedział przed środowym starciem ze stołecznym zespołem zawodnik Lechii Gdańsk, Grzegorz Kuświk.

Po 35. kolejkach Lechiści zajmują w tabeli grupy mistrzowskiej piąte miejsce. Jak do tej pory podopieczni Piotra Nowaka zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia dziewięć punktów. Na chwilę obecną do trzeciej Cracovii tracą cztery "oczka".

– Jesteśmy pełni wiary w to, że wygramy i z Legią w środę, i z Cracovią w niedzielę. Na pewno wyjdziemy na oba te spotkania w pełni zmobilizowani i będziemy chcieli zaprezentować w nich wszystko to, na co nas stać – stwierdził były gracz Ruchu Chorzów, cytowany przez "lechia.pl".

– Co prawda nie wszystko jest w naszych rękach, bo aby awansować do pucharów nasi rywale muszą również pogubić punkty, jednak nasza wiara w europejskie puchary nie zgasła. Naszym celem jest wywalczenie jeszcze sześciu punktów w tym sezonie – zaznaczył Grzegorz Kuświk.

– Na pewno chciałbym strzelić bramkę Legii także w Gdańsku przed naszymi kibicami, jednak to nie jest priorytet. Najważniejsze jest zwycięstwo. Wierzę, że wspólnie z naszymi kibicami, którzy licznie stawią się na naszym stadionie, stworzymy fantastyczne widowisko i po końcowym gwizdku będziemy cieszyć się z kompletu punktów – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela