Kuszczak wpuścił dwa gole, trzecia porażka Birmingham

James Boyes, wikipedia
Piłkarze Birmingham City FC ulegli u siebie drużynie Huddersfield Town FC 0:2 (0:1) w sobotnim spotkaniu 19. kolejki angielskiej Championship. W ekipie gospodarzy cały mecz rozegrał między słupkami Tomasz Kuszczak.

Na St Andrew's Stadium reprezentant Polski już w pierwszej minucie gry musiał wyciągać piłkę z siatki, po tym jak celnie przymierzył Joe Lolley.

Dziewięć minut przed końcem dopiero czwarte zwycięstwo w bieżących rozgrywkach ekipy "The Terriers" przypieczętował pochodzący z Bermud Nahki Wells. Dzięki temu zespół z Huddersfield przerwał passę trzech kolejnych porażek i awansował na dziewiętnastą pozycję w tabeli.

"The Blues" natomiast doznali trzeciej porażki z rzędu i spadli na siódme miejsce w klasyfikacji zaplecza Premier League.