betclic

Kvitova opuściła szpital. "Nie czuję się ofiarą i nie użalam się nad sobą"

Ostatnia aktualizacja: 24/12/16 13:14, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Jimmie48 Photography/Shutterstock

Petra Kvitova, która padła ofiarą napadu rabunkowego i została poważnie zraniona w lewą rękę, opuściła już szpital i zabrała głos na temat tamtych wydarzeń.

Do zdarzenia doszło we wtorek w mieszkaniu czeskiej tenisistki w Prostejovie. Napastnik dostał się do domu pod pozorem sprawdzenia stanu liczników. Kiedy Kvitova zorientowała się, jaki naprawdę jest cel mężczyzny, spróbowała wyprosić go z lokalu. Wtedy złodziej ranił ją nożem. Obrażenia były poważne, a zawodniczka trafiła do szpitala. Wiemy już, że nie wystąpi w Australian Open.

- Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę oznajmić, iż czuję się dobrze. Lekarze, policja, rodzina i sztab okazali mi w trudnych chwilach ogromne wsparcie. Pragnę im za to bardzo podziękować - powiedziała cytowana przez serwis WP Sportowe Fakty.

- W ostatnim czasie zostałam wręcz zalana wiadomościami i ogromną miłością od tenisowej rodziny i fanów, za co również pragnę podziękować. To, co się wydarzyło, było straszne, ale nie czuję się ofiarą i nie użalam się nad sobą. Nie zamierzam również patrzeć wstecz - dodała Petra Kvitova.
Źródło: sportowefakty.wp.pl
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
slowik68
Zarejestrowany od: 189 dni
Ilość komentarzy: 1280
Oceny: +16323
Kibicuje:
AS Monaco Bayern Monachium Napoli Legia Warszawa Polska FC Barcelona Zagłębie Sosnowiec
03.01.2017 / 16:54:10
Powodzenia i zdrowia.