betclic

Kyle Lafferty: Trener podjął dobre decyzje

Ostatnia aktualizacja: 18/06/16 19:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marco Iacobucci EPP/Shutterstock

Napastnik reprezentacji Irlandii Północnej, Kyle Lafferty całe spotkanie przeciwko Ukrainie spędził na ławce rezerwowych. 28-letni piłkarz powiedział jednak, że nie ma o to pretensji do selekcjonera kadry – poinformował "The Guardian".

Byłem rozczarowany tym, że nie dostałem szansy na występ w najważniejszym spotkaniu naszej reprezentacji od 30 lat. Trener Michael O'Neill podjął jednak bardzo ważną decyzję. Wymienił pięciu zawodników, którzy grali w pierwszym spotkaniu na Euro i to się opłaciło. Jestem zachwycony dobrą postawą moich kolegów. Przyjaźnię się z Conorem Washingtonem i byłem szczęśliwy z powodu jego dobrego występu. Zasłużył na to, by znaleźć się w składzie na kolejny mecz z Niemcami. Strategia trener zdała egzamin i nie mogę na nic narzekać – powiedział Lafferty.

Irlandia Północna pokonała Ukrainę 2:0. Gole dla "Norn Iron" zdobyli Gareth McAuley i Niall McGinn.

Lafferty do tej pory rozegrał w kadrze 47 spotkań. Zdobył w nich 16 goli. Siedem z nich strzelił w eliminacjach do Euro 2016.

Nie obawiamy się Niemców. W ostatnich czternastu spotkaniach ponieśliśmy jedną porażkę, a sześć razy udało nam się zachować czyste konto bramkowe – dodał napastnik Norwich City.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!